Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKrajowa Liga Innowacji - cykl warsztatów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2017-11-27 10:59:06
warsztaty, polska, warszawa, kraków, rzeszów, lublin, toruń, białystok, katowice, wrocław, łódz, krajowa liga innowacji, instytut sobieskiego, 2017, inowacje, badania i rozwój, b+r

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w projekcie Krajowa Liga Innowacji, organizowanej przez Instytut Sobieskiego. Celem inicjatywy jest ocena działań firm w Polsce na rzecz innowacji. Udział w projekcie jest bezpłatny, a dla uczestników przewidziane są wyróżnienia oraz nagrody.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w projekcie Krajowa Liga Innowacji, organizowanej przez Instytut Sobieskiego. Celem inicjatywy jest ocena działań firm w Polsce na rzecz innowacji. Udział w projekcie jest bezpłatny, a dla uczestników przewidziane są wyróżnienia oraz nagrody. Krajowa Liga Innowacji jest objęta Patronatem PAIH, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Energii.

 

Krajowa Liga Innowacji to klasyfikacja firm, w której brane są pod uwagę:

  • nakłady badawczo - rozwojowych (B+R),
  • zatrudnienie w obszarze B+R, liczba posiadanych patentów,
  • liczba wspólnie realizowanych projektów B+R z instytucjami naukowymi,
  • eksport zarówno do krajów EU, jak również w innych kierunkach.

To również szansa do dodatkową promocji osiągnięć Państwa firm.

 


Ważne informacje

  • Zgłoszenia do Krajowej Ligii Innowacji przyjmowane są przez Internet. Ankieta dla przystępujących do kategorii głównej znajduje się pod adresem: www.ankieta1.ligainnowacji.pl.
  • Ankiety do pozostałych kategorii tj. innowacyjny produkt/usługa, współpraca B+R, Start-up są dostępne na stronie www.ligainnowacji.pl.
  • Kontakt:

Instytut Sobieskiego

ul. Lipowa 1A

00-316 Warszawa

tel. 514-599-484

e-mail: biuro@ligainnowacji.pl


***

Informacje pochodzą ze strony internetowej Krajowej Ligii Innowacji.Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0