Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Jesteś innowacyjną firmą z Warszawy i planujesz wyjść z ofertą poza Polskę?

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-21 14:24:21
  start alliance, innowacyjność, internacjonalizacja, grupa pfr, warsztaty, szkolenia, innowacyjne przedsiębiorstwa, paih, parp, warszawa, programy wsparcia internacjonalizacji, start alliance berlin, internet of things, start alliance wiedeń, prowadzenie biznesu, rynki ue, next step poland, wolves summit, 2018

  Mamy dla Ciebie programy, które mogą Cię zainteresować! Dzięki członkostwu instytucji z Grupy PFR (PAIH, PARP i PFR) w sieci Start Alliance innowacyjne przedsiębiorstwa z Warszawy mogą wziąć udział w specjalnych programach wsparcia internacjonalizacji.

  Już dziś zapraszamy warszawskie firmy do składania aplikacji w dwóch programach:

   

  W ramach inicjatywy oferowane są warsztaty, podczas których uczestnicy nauczą się m.in. jak zebrać fundusze na projekty i zdobyć potencjalnych inwestorów. Dodatkowo w ramach oferty przedsiębiorcy będą mieli możliwość skorzystania ze szkoleń z zakresu PR, HR oraz regulacji prawnych dotyczących prowadzenia biznesu na rynkach UE.

   

  Programy są przeznaczone dla firm, które mają za sobą etap pomysłu czy prototypu i zostały już z powodzeniem wprowadzone na rynek krajowy oraz są zlokalizowane w jednym z miast należącym do sieci partnerskiej. Staż przedsiębiorstwa nie ma wpływu na proces rekrutacji.

   

  Start Alliance to sieć publiczno-prywatnych partnerów, prowadzących działania akceleracyjne, łączące start-upy i duże firmy (korporacje) w takich miastach jak:

  • Berlin,
  • Nowy Jork,
  • Tel Awiw,
  • Londyn,
  • Paryż,
  • Szanghaj,
  • Wiedeń.

   

  W tym roku dzięki Projektowi Next Step Poland, w który zaangażowane są trzy organizacje z Grupy PFR: PAIH, PARP i PFR, do grona innowacyjnych miast wstąpiła Warszawa. Inauguracja współpracy odbędzie się 10 kwietnia podczas tegorocznego WOLVES Summit.