Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu  Warsztaty i szkolenia

  Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Operacz | 2017-10-16 08:39:42
  warsztaty, szkolenia, eksport, polska agencja inwestycji i handlu

  Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje warsztaty i szkolenia w zakresie wiedzy eksperckiej oraz doświadczeń innych eksporterów.

  Cel instrumentu

  Przekazywanie wiedzy eksperckiej oraz doświadczeń innych przedsiębiorców operujących na danym rynku.

   

  Opis instrumentu

  Organizowane szkolenia i warsztaty biznesowe pozwalają polskim firmom uzyskać wiedzę na szczeblu operacyjnym w procesie eksportu na nowy rynek. Wysokiej klasy eksperci i doświadczeni w zagranicznym biznesie praktycy, pokazują na przykładach jak sprawnie poruszać się po danym rynku. Opowiadają o logistyce towarów, zabezpieczeniach płatności, certyfikacji produktów, czy konkretnych procedurach administracyjnych.

   

  W trakcie warsztatów uczestnicy mają możliwość zapoznania się także z kulturą biznesową w danym kraju, różnicami kulturowymi oraz dostępnymi narzędziami wspierającymi ekspansję zagraniczną na danym rynku. Wartością dodaną ze szkoleń jest kontakt z innymi przedsiębiorcami, którzy są na różnych etapach ekspansji zagranicznej. Szkolenia są prowadzone zarówno w Polsce, jak i na wybranych rynkach zagranicznych.

   

  Podmioty mogące ubiegać się o wsparcie

  Polscy przedsiębiorcy zainteresowani ekspansją zagraniczną, zweryfikowani pod względem wiarygodności.

   


  Szczegółowe informacje


  ***

  Informacje pochodzą z publikacji: Instrumenty umiędzynarodowienia działalności przedsiębiorców 2017, Departament Polityki Eksportowej, Ministerstwo Rozwoju, Luty 2017.  Czy ta informacja była pomocna?
  TAK/NIE 1 1