Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProgram GoIran

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MPiT | 2018-03-26 19:58:14
goiran, merytoryczna pomoc eksporterom, szkolenie, misja gospodarcza, przewodnik, targi, spotkania b2b, konferencja, spotkanie biznesowe, seminaria, warsztaty, iran

GoIran to kompleksowy program, który pomaga przedsiębiorcom w zbadaniu potencjalnego rynku i kanałów dystrybucji, zdobyciu kontaktów lokalnych, weryfikacji partnerów biznesowych, przygotowaniu firm do udziału w targach, misjach gospodarczych i spotkaniach biznesowych. Ponadto w ramach programu organizowane są warsztaty i szkolenia.

Na podstawie analizy oczekiwań przedsiębiorców i profilu ich działalności biznesowej eksperci pracujący w programie GoIran zarekomendują strategię wejścia na rynek dla określonej grupy produktowej. Istnieje również możliwość zdobycia niezbędnych informacji na temat charakterystyki lokalnych kanałów dystrybucji.

 

W celu ułatwienia przedsiębiorcom bezpiecznego wejścia na nowy rynek eksperci z GoIran wraz z polskim przedstawicielstwem zagranicznym pomagają w dotarciu do potencjalnych partnerów biznesowych. Osobom prowadzącym działalność eksportową oferowane jest również wsparcie w kontakcie z władzami lokalnymi, uczestnictwo w organizowanych przez GoIran misjach gospodarczych, konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz seminariach.

 

W ramach programu prowadzona jest weryfikacja wiarygodności firm na rynkach zagranicznych na podstawie ogólnodostępnych danych oraz informacji o nieuczciwych przedsiębiorstwach. W przypadku chęci nawiązania bliższej współpracy z potencjalnym partnerem, istnieje możliwość dokonania zaawansowanej weryfikacji.

 

Uwzględniając, że targi międzynarodowe są jednym z najskuteczniejszych narzędzi nawiązywania kontaktów biznesowych poza granicami Polski, eksperci z programu GoIran pomagają w przygotowaniu do udziału w imprezach wystawienniczych. W tym pakiet niezbędnych informacji o specyfice danego rynku czy konsultacje w opracowaniu materiałów marketingowych, dopasowanych do lokalnej kultury biznesowej.

 

Ponadto, dzięki organizacji misji gospodarczych, warsztatów, konferencji i targów, istnieje możliwość lepszego zrozumienia lokalnego rynku. Wszystkie wydarzenia odbywają się pod ochronnym parasolem polskich instytucji publicznych, przy częstym udziale najwyższych przedstawicieli administracji centralnej oraz lokalnej. W ramach programu organizowane są także spotkania B2B.

 


Dodatkowe informacje

  • W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę internetową GoIran.
  • Rozpoczęcie działania programu przewidziane jest na drugą połowę 2017 r.
  • Kontakt mailowy: goiran@paih.gov.pl.Czy ta informacja była pomocna?
TAK/NIE 0 0