Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja biznesowa do Indii - przemysł maszynowo-wydobywczy, zielone technologie, IT, sektor spożywczy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2017-12-06 08:26:32
misja biznesowa, nowe delhi, indie, forum biznesowe, spotkania b2b, b2b, sektor maszynowo-wydobywczy, sektor węglowy, oze, zielone technologie, it, ict, startupy, nowe technologie, sektor spożywczy, przetwórstwo spożywcze, opakowania, polskie firmy, indyjskie firmy, polsko-indyjska komisja wspólna ds. gospodarczych, forum biznesu polska-indie, polska agencja inwestycji i handlu, paih, ministerstwo rozwoju rp, ministerstwo spraw zagranicznych rp, 2017, misja biznesowa do indii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Ministerstwo Rozwoju RP oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP organizują w terminie 26-28 listopada 2017 roku misję biznesową do Indii (Nowe Delhi).

Misja zbiega się w czasie z posiedzeniem polsko-indyjskiej Komisji Wspólnej ds. Gospodarczych, w którym uczestniczyć będzie oficjalna delegacja polskiego rządu.

 

Do udziału w misji w szczególny sposób zapraszamy firmy i instytucje z sektorów:

 • maszynowo-wydobywczy, węglowy,
 • OZE i zielone technologie,
 • IT/ICT, w tym startupy i nowe technologie,
 • spożywczy, w tym przetwórstwo, opakowalnictwo i przechowywanie dla sektora spożywczego.

 

Program misji

Wyjazd będzie odbywał się według następującego ramowego harmonogramu (zaproszenie na misję):

 • 26.11 (niedziela)
  - przylot
 • 27.11 (poniedziałek)
  - sesje plenarne, podpisanie protokołu, wizyty w firmach okołobiznesowych, organizacjach branżowych, parkach technologicznych, inkubatorach przedsiębiorczości, etc.
  - wieczorem - kolacja na zaproszenie Ambasady RP w Nowym Delhi
 • 28.11 (wtorek)
  - Forum Biznesowe połączone ze spotkaniami B2B
  - po południu - spotkanie nt. rynku indyjskiego
  - w nocy z 28/29.11 - wylot

 

W ramach misji odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie oraz spotkania (B2B) z indyjskimi firmami i instytucjami zainteresowanymi współpracą biznesową z Polską (szczegółowe informacje, w tym listę potencjalnych rozmówców z Indii, przekażemy w późniejszym terminie).

 

Organizatorzy pokrywają koszty uczestnictwa w Forum i aranżacji spotkań biznesowych, transportu na miejscu oraz przygotowania i wydania materiałów informacyjnych na potrzeby partnerów indyjskich.

 

Koszty: przelotu, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, diety, wyżywienia oraz koszty związane pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.

 

Zgłoszenia

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy (przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uczestnictwem w misji).

 

Prosimy również na etapie rejestracji o szczegółowe wskazanie oczekiwań względem misji i partnerów biznesowych, co pozwoli na lepsze przygotowanie spotkań dla Państwa firmy.

 

Kontakt

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresami mailowymi: aleksandra.sobczak@paih.gov.plalicja.krzyzanowska@mr.gov.pl.
Pliki do pobrania

Zaproszenie - misja do Indii
docx | 117.9 KB
Pobierz