Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Fast Textile 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: WPHI Nowy Jork | 2017-07-28 19:30:11
targiw, wystawa handlowa


Szanowni Pastwo, 

 

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji międzynarodowych targów tekstylnych - Fast Textile 2017, które odbędą się 16-18 listopada 2017r. w nowoczesnych halach Ptak Warsaw Expo. 

 

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się najważniejszym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej.

 

Podczas zeszłorocznych Targów Fast Textile swoje produkty prezentowało 350 firm z 27 krajów. Wydarzenie odwiedziło ponad 24 tysiące osób, w tym około 19 tysięcy odwiedzających skierowanych na zawieranie kontraktów i składanie zamówień – wśród nich prezesi, dyrektorzy oraz menadżerowie dużych firm związanych z tekstyliami, jak również specjaliści ds. zakupów największych producentów odzieży. Uczestnikami byli również projektanci mody, którzy poszukiwali różnorodnych tkanin i dodatków do swoich kolekcji.

 

W roku 2017 organizator planuje podwoić liczbę wystawców, tym samym zaprezentować jeszcze szerszą ofertę tekstyliów z całego świata.

 

Wiecej informacji znajduje się w dokumencie poniżej. 

PPE_PL_Fast Textile.pdf