Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMożliwość wykupu przez polskie firmy stoiska na targach Summer Fancy Food Show 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2017-05-17 12:53:14
targi, nowy jork, usa, targi spożywcze, stoisko wphi, summer fancy food show, żywność

W dniach 25-27 czerwca 2017 r. w Javits Center w Nowym Jorku odbędą się targi Summer Fancy Food Show. Jest to największe wydarzenie targowe branży spożywczej w USA i niepowtarzalna okazja do poznania innych firm z branży, a być może nawet nawiązania długoterminowych relacji biznesowych.

W związku z powyższym, chcielibyśmy Państwa poinformować, iż WPHI w Nowym Jorku dysponuje jeszcze dwoma (2) stoiskami indywidualnymi (każde z nich jest przeznaczone dla jednej firmy). Oba stanowiska mają wielkość 3 m x 3 m, tj. 9 m2 oraz są zlokalizowane w części międzynarodowej na pierwszym piętrze przestrzeni targowej. Koszt jednego stoiska wynosi 3 500 USD.

 

Przedsiębiorców zainteresowanych nabyciem takiego stoiska prosimy o kontakt na adres: newyork@trade.gov.pl lub pod numerem telefonu +1 212 370 5300. Jednocześnie uprzedzamy, iż będzie obowiązywała zasada pierwszeństwa w czasie, w związku z czym stanowiska zostaną przydzielone dwóm pierwszym firmom, które dokonają zgłoszenia.

 

Więcej informacji o targach Fancy Food znajduje się na oficjalnej stronie internetowej organizatora oraz w wydarzeniu Summer Fancy Food Show 2017.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert