Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInternationalBusinessSummitinPuneon2ndand3rdMarch2020webbanner1 PL

MCCIA's International Business Summit


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

W dn. 2-3 marca 2020 r. odbędzie się MCCIA's International Business Summit w Pune organizowane przez Mahratta Chamber of Commerce, Industries and Agriculture.

 

Konferencja będzie koncentrować się na tematach związanych z handlem międzynarodowym, inwestycjami w Indiach, rozwojem infrastruktury. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele izb handlowych, biur handlowych, przedstawiciele biznesu i regionalni inwestorzy, m.in. reprezentanci polskiej firmy Billennium

Billenniumlogo

Billennium to ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych narzędzi i rozwiązań IT dla biznesu, przynoszących wymierne korzyści naszym Klientom.

Posiadamy szerokie kompetencje technologiczne, a nasze zespoły świadczą usługi i realizują projekty na całym świecie.

Specjalizujemy się m.in. w: outsourcingu IT, managed services, optymalizacji procesów biznesowych w organizacji, wdrażaniu systemów klasy Business Process Management (BPM), Customer Relationship Management (CRM), platform rozliczeniowych, systemów zarządzania finansami, rozwiązaniach Paperless, a także innowacyjnych rozwiązaniach mobilnych.

Posiadamy biura w 6 miastach w Polsce, a także w USA, Indiach i Malezji, w których zatrudniamy 900 doświadczonych specjalistów.


Więcej o wydarzeniu na stronie.