Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunagłówek PL

Targi edukacyjne Edutech India 2020


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

Edutech India to targi i konferencja poświęcona edukacji, technikom edukacyjnym, nowym technologiom wykorzystywanym w edukacji, instytucjom edukacyjnym. Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 stycznia w Mumbaju. Więcej informacji o targach znajduje się na stronie Edutech India.

fotoNa targach będą prezentowane klocki KORBO produkowane przez polską firmę Remi.
Korbo to zestawy klocków, których łączenie elementów i tworzenie konstrukcji pobudza dziecko do logicznego myślenia, wyzwala w nim chęć eksperymentowania i pokonywania trudności. Dopiero przy prawidłowym połączeniu kół cała budowla może być wprawiona w ruch. W sposób zabawowo - doświadczalny Korbo pozwala zrozumieć dzieciom zastosowanie kół zębatych w mechanice i poznawać podstawowe zasady fizyki. Poszczególne zestawy różnią się kolorem, ilością elementów m.in. kół i podstaw, na których tworzy się ruchome budowle. Niektóre zestawy wzbogacone są o specjalne dodatki, które uatrakcyjniają zabawę np. postacie, gumowe opony, planety czy element pozwalający łączyć Korbo z popularnymi klockami. Czym większa ilość klocków w zestawie, a szczególnie podstaw, tym większa atrakcja tworzenia ruchomych konstrukcji. Wyzwaniem dla każdego dziecka jest połączenie elementów tak, aby wszystko się ruszało.

Firma Remi jest także uczestnikiem projektu Polskie Mosty Technologiczne koordynowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. 

 

Katalog produktów firmy do pobrania znajduje się tutaj.

COVERPHOTO1920X73072PPI

branże: Pozostałe branże, Gry i zabawki, Doradztwo/consulting/edukacja

Targi
Indie - Mumbaj
2020-01-09 - 2020-01-11
Dodał: Anna Woińska