Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKEW-2019wyd PL

KAZAKHSTAN ENERGY WEEK 2019


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

W dniach 23-27 września 2019 roku w stolicy Kazachstanu, Nur-Sułtanie, odbędzie się KAZAKHSTAN ENERGY WEEK 2019, podczas którego ma odbyć się inne ważne dla Kazachstanu i całej branży wydarzenie, a mianowicie III Międzynarodowy Szczyt Energii Odnawialnych.

 

KAZAKHSTAN ENERGY WEEK 2019 w liczbach:

  • ponad 2500 delegatów,
  • ponad 50 krajów,
  • ponad 30 organizacji,
  • ponad 300 firm,
  • ponad 50 mówców,
  • ponad 1000 publikacji,
  • ponad 200 agencji medialnych.

 

Na Szczyt, który odbędzie się trzeciego dnia, zostały zaproszone najważniejsze organy Republiki Kazachstanu, Minister Energii, Minister Inwestycji i Rozwoju, Minister Spraw Zagranicznych, Minister Finansów, Minister Ekonomii Narodowej. Swoją obecnością wydarzenie mają również uświetnić największe organizacje międzynawowe takie jak: IEA, Energy Charter, Roscongress Foundation, UNECE, IRENA, WEC, WPC. Zaproszeni zostali również Nobliści związani z tematyką Szczytu.

 

Głównym Celem projektu jest konsolidacja rozproszonych aktywności firm i instytucji działających w sektorze energii odnawialnych w Kazachstanie i stworzenie swojego rodzaju platformy, która umożliwiałaby efektywną wymianę wiedzy i doświadczeń.

 

Zainteresowanie Rządu Kazachstanu odnawialnymi źródłami energii wynika bezpośrednio z Narodowej Strategii Rozwoju, która została przyjęta przez Prezydenta Republiki 15-go lutego 2018 r. Władze Kazachstanu są zatem żywo zainteresowane nawiązywaniem kontaktów z firmami i instytucjami z poza kraju, oraz współpracą w celu rozwoju krajowego sektora energetycznego. Wzięcie udziału w wydarzeniu jest świetną okazją do poszerzenia wiedzy oraz kontaktów, które w przyszłości mogą przynieść wymierne korzyści zarówno przedsiębiorcom, jak i Republice Kazachstanu.

 

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi $1500. Koszt kolejnej osoby z tej samej organizacji to $700.

 

Więcej informacji w języku angielskim i rosyjskim na temat KAZAKHSTAN ENERGY WEEK 2019 można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia. Zachęcamy również do odwiedzenia strony III Międzynarodowego Szczytu Energii Odnawialnych pod adresem.

 

Bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej organizatorów.

 

Osoby wyznaczone do kontaktu:

  • Pani Ajżan Bołat, kom.: +7 701 222 36 85
  • Pani Botagoz Toktar, kom.: +7 702 714 68 19

 

e-mail: info@summit.kz

 

Pliki do pobrania:

branże: Doradztwo/consulting/edukacja, Energia i surowce odnawialne

Konferencja
Kazachstan - Nur-Sułtan
2019-09-23 - 2019-09-27
Dodał: Anna Woińska