Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWorld Food India 2019wyd PL

World Food India 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W dnach 1-4 listopada 2019 r. w Nowym Delhi odbędą się targi World Food India. Wydarzenie organizowane jest przez indyjskie Ministerstwo Przemysłu Spożywczego co 2 lata. Jest to jedno z najważniejszych wydarzenień branży spożywczej w Indiach.

 

W tym roku wydarzenie będzie koncentrować się na transferze technologii głównie w kontekście przetwórstwa spożywczego oraz na tematyce zrównoważonego rozwoju, zdrowej żywności, zintegrowanej infrastrukturze łańcucha chłodniczego, problemowi marnotrawienia żywności.

 

World Food India będzie obejmować:

  • targi wystawiennicze z udziałem indyjskich i zagranicznych firm przetwórstwa spożywczego i producentów sprzętu
  • konferencję
  • seminaria poświęcone krajom partnerskim wydarzenia
  • spotkania B2B, B2G i G2G.

 

Organizatorzy zapowiadają także specjalną sesję tematyczną poświęconą start-upom, zwłaszcza tym, które chcą połączyć technologię z sektorem żywności i napojów.

 

Strona wydarzenia: www.worldfoodindia.gov.in

 

Krótki przewodnik po indyjskim rynku spożywczym dostępny jest po linkiem.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe

Targi
Indie - Nowe Delhi
2019-11-01 - 2019-11-04
Dodał: Anna Woińska