Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWestern Balkans Summit PLwyd PL

Szczyt Bałkanów Zachodnich 2019


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

4 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Szczytu Bałkanów Zachodnich odbędzie się Forum Biznesu. Obok spotkań szefów rządów oraz spotkań ministerialnych odbędzie się Forum Społeczeństwa Obywatelskiego i właśnie Forum Biznesu. Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w tym unikatowym wydarzeniu.

 

Mamy przyjemność poinformować, że Forum Biznesu swoją obecnością zaszczycą między innymi Komisarz Unii Europejskiej Johannes Hahn, Sekretarz Generalny OECD Jose Angel Gurria, Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz. W licznych panelach dyskusyjnych dotyczących innowacji, rozwoju gospodarki i współpracy regionalnej wezmą udział przedstawiciele rządów Bałkanów Zachodnich i Unii Europejskiej, przedstawiciele biznesu oraz specjaliści z regionalnych instytucji gospodarczych.

 

Oprócz paneli dyskusyjnych w trakcie Forum Biznesu odbędą się spotkania B2B dla firm. Drugim istotnym elementem Forum są specjalnie przygotowane na tą okazję stoiska wystawiennicze, które dadzą możliwość zaprezentowania się wybranym firmom z Unii Europejskiej i Bałkanów Zachodnich.

 

W załącznikach, oprócz zaproszeń, przedstawiamy Państwu agendę wydarzenia. Przypominamy, że językiem Forum Biznesu jest tylko i wyłącznie język angielski.

 

Aby wziąć udział w Forum Biznesu należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się pod linkiem.

 

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: poznan2019@paih.gov.pl

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Polska - Poznań
2019-07-04
Dodał: Anna Woińska