Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAutomotive-Engineering-Show PL

Automotive Engineering Show Chennai 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Automotive Engineering Show odbędą się w dniach 4-6 lipca 2019 r. w Ćennaju w stanie Tamilnadu. Organizatorem targów jest Messe Frankfurt Trade Fairs India Pvt Ltd. Wydarzenie poświęcone branży motoryzacyjnej organizowane w Ćennaju jest jednym z głównych targów motoryzacyjnych w Indiach. Wystawa, łączy firmy motoryzacyjne oraz firmy technologiczne dla przemysłu motoryzacyjnego, części i akcesoriów samochodowych. Oprócz tej edycji, pokaz organizuje także Automotive Engineering Show New Delhi, które odbędzie się w 2019 roku.

 

Strona wydarzenia: automotive-engineering-show.in.messefrankfurt.com/chennai/en.html

 

2Polska firma LOTOS Oil będzie uczestniczyła w tegorocznej edycji targów w Ćennaj. LOTOS Oil wchodzi w skład Grupy Kapitałowej LOTOS prowadzącej działalność w Polsce, Norwegii i na Litwie. LOTOS OIL specjalizuje się w produkcji i handlu olejami dla motoryzacji i przemysłu na rynku polskim, jak i zagranicznym. Obecnie prowadzi aktywną sprzedaż w 84 krajach świata, oferując szeroką gamę produktów o najwyższych parametrach technologicznych. Informacja o firmie na stronie wydarzenia.

aStoisko firmy można odwiedzić w hali nr 1, stoisko nr B15. Zaproszenie do pobrania.

 

W lutym 2019 r. Polskę odwiedziła delegacja indyjskiego stowarzyszenia części motoryzacyjnych Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA). Podczas seminarium biznesowego zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie 4 lutego została podpisana umowa miedzy ACMA a polskim Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDPCM). Relacja z wydarzenia znajduje się tutaj.

branże: Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Samochody osobowe, Autobusy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Części i akcesoria samochodowe, Energia i surowce odnawialne

Targi
Indie - Chennai
2019-07-04 - 2019-07-06
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

Zaproszenie Chennai 2019