Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMIRF 2019wyd PL

Malaysia International Retail & Franchise Exhibition 2019


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH uczestniczy

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Kuala Lumpur zaprasza Państwa do udziału w spotkaniach B2B w Malezji z potencjalnymi partnerami handlowymi z różnych sektorów i branż podczas Malaysia International Retail & Franchise Exhibition (MIRF). Wydarzenie to odbędzie się między 18 a 20 lipca 2019 r. w Kuala Lumpur Convention Centre.

 

ZBH w Malezji wraz z Malaysia Retail Chain Association (MRCA) umożliwia Państwu w tym roku udział w spotkaniach specjalnie przygotowanych dla polskich firm w ramach sesji tzw. business matching drugiego dnia targów 19.07 (piątek). Wydarzenie to jest doskonałą formą nawiązania relacji handlowych z lokalnymi partnerami.

 

Stowarzyszenie MRCA zostało założone w 1992 r. i obecnie w swojej bazie posiada dane kontaktowe blisko 40.000 zarówno dużych firm, jak i małych i średnich przedsiębiorców reprezentujących różne sektory gospodarki Malezji.

 

Więcej szczegółów na temat targów i organizatora znajduje się na stronie wydarzenia.

 

Kuala Lumpur

 

Zgłoszenia w spotkaniach handlowych przyjmuje oraz informacji na temat planowanego wydarzenia udziela:

 

W zgłoszeniach prosimy o przesłanie następujących informacji w języku angielskim:

  • ogólny profil firmy wraz z logo i 3-4 zdjęciami,
  • poszukiwani partnerzy handlowi w Malezji,
  • dodatkowe materiały dotyczące Państwa planów na rynku malezyjskim.

 

W tym roku udział w sesji spotkań handlowych jest bezpłatny.

 

Zainteresowane firmy pokrywają pozostałe koszty udziału w misji handlowej takie jak: bilety lotnicze, zakwaterowanie, wyżywienie oraz dodatkowe wydatki.

 

Termin nadsyłania potwierdzeń udziału mija 13 czerwca 2019 r.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2019-07-18 - 2019-07-20
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

MIRF