Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBIO ASIA - Taiwanwyd PL

BIO ASIA Taiwan 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W dniach 24-28 lipca 2019 r. w stolicy Tajwanu, Tajpej, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja oraz Targi Bio Asia Taiwan, które zgromadzą przedstawicieli biotechnologii i farmacji oraz inwestorów z Ameryki Północnej, Europy i Azji. ZBH w Tajpej zaprasza polskie firmy do udziału w wydarzeniu!

 

Jedno z największych spotkań tego typu w Azji, konferencja i wystawa BIO Azja-Tajwan ma przyciągnąć ponad 1500 uczestników z ponad 25 krajów reprezentujących usługi biomedyczne, farmaceutyczne, genomiczne, biotechnologiczne, sprzęt i instrumenty, badania naukowe, produkty kosmetologiczne i opiekę zdrowotną opartą na biologii.

 

Pięciodniowe wydarzenie to możliwość uczestniczenia w prezentacjach firm z Azji i całego świata, spotkaniach BIO One-on-One Partnering, seminariach i warsztatach oraz wystawie obejmującej ponad 1700 stoisk z ponad 600 firm.

 

Nowość w 2019 r. - Konferencja i wystawa BIO Azja-Tajwan będą promować partnerstwo i prowadzić rozmowy za pośrednictwem BIO One-on-One Partnering dla osób poszukujących możliwości uzyskiwania licencji z międzynarodowymi korporacjami. System BIO One-on-One Partnering ułatwia wyszukiwanie i identyfikację potencjalnych partnerów oraz żądanie spotkań z innymi osobami, które chcą nawiązać współpracę w zakresie odkrywania i opracowywania ofert.

 

Blok tematyczny "Biotech jako kolejny silnik wzrostu dla Azji" BIO Asia-Taiwan pokaże przewagę cyfrową Tajwanu w tym sektorze i wyróżni biotechnologię i farmaceutyki, urządzenia medyczne, medycynę precyzyjną, a także aplikacje AI, technologie ICT i IoT oraz opiekę zdrowotną / inwestycje medyczne.

 

Zagraniczne Biuro Handlowe w Tajpej oferuje polskim firmom możliwość bezpłatnej prezentacji swoich usług i produktów na stoisku podczas wydarzenia.

 

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa w Targach oraz wszelkich pytań o szczegóły uczestnictwa, prosimy o kontakt z ZBH Tajpej:

branże: Farmacja i biotechnologia, Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Zdrowie i medycyna, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Przemysł chemiczny i kosmetyczny

Targi
Tajwan - Tajpej
2019-07-24 - 2019-07-28
Dodał: Anna Woińska