Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu60 mln - Berlin 2019wyd PL

Kongres 60 Milionów - Berlin


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Kongres 60 Milionów - Globalny Zjazd Polonii to wydarzenie, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe korespondujące z trendami XXI wieku. Zdefiniowanie szans na rozwój i wzmocnienie współpracy 60 milionów Polaków na całym świecie jest podstawowym celem naszego spotkania, którego osiągnięcie pozwoli na rozwój globalnej sieci kontaktów biznesowych opierających się na wartościach bliskich wszystkim Polakom.

 

Program Kongresu obejmuje panele dyskusyjne gronie ekspertów, liderów biznesu i przedstawicieli polskiego rządu, lokalnych władz i polskich ambasad oraz część networkingową. Uczestnicy biorąc udział w m.in. turnieju golfa, spotkaniach koktajlowych i innych eventach specjalnych budują wzajemne relacje. Oprócz specjalistycznych paneli każda edycja Kongresu podejmuje temat kierunku rozwoju marki Polski na mapie świata oraz form współpracy polonijnej, ze szczególnym uwzględnieniem ich gospodarczego wymiaru.

 

Pierwsza w historii edycja Kongresu odbyła się w 2018 roku w Miami z inicjatywy polskich biznesmanów, którzy z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości stworzyli nową platformę wymiany praktyk i pomysłów na dalszy rozwój ekonomiczny w gronie polonijnym. Rok 2019 to sześć kolejnych spotkań "60 Milionów" w sześciu różnych miastach na dwóch kontynentach, dzięki którym idea biznesowej Polonii dotrze do jeszcze szerszego grona odbiorców.

branże: Doradztwo/consulting/edukacja, Handel

Spotkanie
Niemcy - Berlin
2019-06-13 - 2019-06-15
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

60 mln - BERLIN 2019