Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIIE 2019wyd PL

Misja gospodarcza na targi China International Import Expo 2019


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2019 r. w Szanghaju.

 

Targi China International Import Expo to największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin - Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości.

 

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa firmę do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych:

  • kosmetycznego,
  • spożywczego,
  • usługowego (usługi finansowe, logistyczne, kulturalne, edukacyjne, turystyczne, usługi itp.).

 

Dla zainteresowanych firm zaoferujemy nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale przede wszystkim dedykowane spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami. Przewidywany orientacyjny koszt udziału w tym wydarzeniu będzie wynosił 9700 zł netto + VAT.

 

 

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 21 czerwca br.

 

Osobami kontaktowymi tego projektu są:

 

Dla firm, które potwierdzą swój udział, zaplanujemy spotkanie w Warszawie, podczas którego omówiona zostanie szczegółowa koncepcja stoisk branżowych. Zależy nam na zaangażowaniu Państwa w proces projektowania stoiska, tak aby w jak największym stopniu uwzględniał on Państwa oczekiwania.

 

Biorąc pod uwagę bardzo pozytywne efekty poprzedniej edycji oraz zaangażowanie partnerów we właściwe przygotowanie tych targów, mamy nadzieję, że udział w nich będzie dla Państwa doskonałą okazją do pozyskania kontraktów handlowych na rynku chińskim.

branże: Przetwórstwo spożywcze, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Kosmetyki, Usługi finansowe, Transport i logistyka, Sektor kreatywny, Turystyka, sport i rekreacja, Doradztwo/consulting/edukacja

Misja Gospodarcza
Chiny - Szanghaj
2019-11-05 - 2019-11-10
Dodał: Anna Woińska