Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu1 PL

FROEXPO 2019 Mumbai


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
ZBH rekomenduje

FROEXPO 2019 Mumbai - 113th National Franchise & Retail Show to najważniejsze targi franczyzowe w Indiach, które odbędą się w dniach 25-26 maja 2019 r. w Mumbaju. Wydarzenie daje świetną okazję do obserwacji pod jednym dachem pomysłów biznesowych z dużym potencjałem pojawienia się na rynku indyjskim, ale też potencjałem dalszego, progresywnego rozwoju.

 

Targi FROEXPO 2019 Mumbai to możliwość przedstawienia szerokiej 10-cio tysięcznej publice koncepcji włanego biznesu, sprzedaży marki, rozszerzenia sieci marki, znalezienia nowych franczyzobiorców.

 

  • Do kogo kierowana jest oferta targowa?

Przede wszystkim do firm poszukujących partnerów franczyzowych, licencjonowanych agentów, autoryzowanych dystrybutorów lub partnerów. Targi zrzeszają firmy oferujące porady i konsultacje, a także wsparcie w doborze i sprzedaży produktu, dostawę usług w zakresie finansów, technologii, marketingu, prawa, księgowości, usług doradczych dla sektora usług detalicznych i konsumenckich. Ponadto spotkać będzie można międzynarodowe stowarzyszenia franczyzowe, które chcą współpracować z inwestorami o wysokich możliwościach inwestycyjnych i potencjalnymi franczyzobiorcami typu master / multi-unit. Wśród wystawców obecni będą też deweloperzy detaliczni poszukujący rozwiązań leasingowych.

 

FROEXPO 2019 Mumbai jest zatem idealną platformą dla polskich marek, zainteresowanych franczyzowym modelem biznesu i ekspansją na rynek indyjski poprzez nawiązanie kontaktów z potencjalnymi franczyzobiorcami.

branże: Handel, Doradztwo/consulting/edukacja

Targi
Indie - Mumbaj
2019-05-25 - 2019-05-26
Dodał: Anna Woińska