Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKids India 2019wyd PL

Kids India 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

Kids India to największe targi dedykowane dzieciom poprzez prezentację zabawek, przedmiotów codziennego użycia, przyborów szkolnych, produktów sportowych dla dzieci oraz nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych dla najmłodszych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 września 2019 r. w Mumbaju.


COVERPHOTO1920X73072PPIW targach Kids India weźmie udział polska firma KORBO.

Korbo produkuje zestawy klocków, których łączenie elementów tworzenie konstrukcji pobudza dziecko do logicznego myślenia, wyzwala w nim chęć eksperymentowania i pokonywania trudności. Dopiero przy prawidłowym połączeniu kół cała budowla może być wprawiona w ruch. W sposób zabawowo - doświadczalny Korbo pozwala zrozumieć dzieciom zastosowanie kół zębatych w mechanice i poznawać podstawowe zasady fizyki. Poszczególne zestawy różnią się kolorem, ilością elementów m.in. kół i podstaw, na których tworzy się ruchome budowle. Niektóre zestawy wzbogacone są o specjalne dodatki, które uatrakcyjniają zabawę np. postacie, gumowe opony, planety, czy element pozwalający łączyć Korbo z popularnymi klockami. Czym większa ilość klocków w zestawie, a szczególnie podstaw, tym większa atrakcja tworzenia ruchomych konstrukcji.Wyzwaniem dla każdego dziecka jest połączenie elementów tak, aby wszystko się ruszało.

Korbo jest także uczestnikiem programu Polskie Mosty Technologiczne koordynowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. 

Katalog produktów firmy można pobrać tutaj.

 

Indyjski przemysł zabawkarski jest jednym z najszybciej rozwijających się na świecie. Kluczowymi czynnikami wzrostu przemysłu zabawkarskiego są:

  • rosnąca klasa średnia,
  • wzrost przychodów,
  • spadek średniej liczby dzieci przypadającej na rodzinę,
  • zwiększona uwaga na jakość zabawek.

 

Targi stanowią okazję dla międzynarodowych producentów do nawiązania kontaktu z decydentami z sieci handlu hurtowego i detalicznego oraz handlu specjalistycznego na rynku indyjskim.

 

Witryna wydarzenia: www.kidsindia.co.in/home

branże: Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Gry i zabawki

Targi
Indie - Mumbaj
2019-09-26 - 2019-09-28
Dodał: Anna Woińska