Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuExpHotel 2019 logowyd PL

ExpHotel 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH uczestniczy

W dniach 11-13 czerwca 2019 r. w Cancun odbędą się targi branży HoReCa - ExpHotel 2019.

 

Na prośbę Ambasady RP w Meksyku, która dysponuje swoim stoiskiem na targach, zapraszamy polskie firmy zainteresowane rynkiem Meksyku do przesyłania swoich prezentacji oraz materiałów promocyjnych. Podczas targów, pracownicy Ambasady RP oraz ZBH Meksyk zaprezentują oferty polskich firm potencjalnym kupcom z branży HoReCa.

 

Po więcej informacji prosimy o kontakt z ZBH Meksyk:

branże: Handel, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Rzemiosło artystyczne, Turystyka, sport i rekreacja, Organizacja targów i wydarzeń, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Budownictwo, Architektura, Transport i logistyka, Produkcja mebli, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Przemysł jubilerski, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, AGD, Pozostały sprzęt elektryczny, Kosmetyki, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Tekstylia, Dywany i dekoracje, Pozostałe tekstylia, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe

Targi
Meksyk - Cancun
2019-06-11 - 2019-06-13
Dodał: Anna Woińska