Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProfessional Beauty Indiawyd PL

Professional Beauty 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

Professional Beauty to jedna z wiodących imprezy w dziedzinie urody, kosmetyków, pielęgnacji włosów oraz wellness & spa w Indiach, a także największe targi kosmetyczne w Azji Południowej. Targi odbędą się w dniach 1-2 lipca 2019 r. w Nowym Delhi oraz 16-17 września w Mumbaju. Wydarzenie skupia 100 tys. odwiedzających oraz ponad 500 wystawców i ponad 1850 marek. Targi odgrywają istotną rolę w rozwoju branży w Indiach. 

 

Wydarzenie skupia się na prezentacji potencjału szeroko pojętej branży kosmetycznej, fryzjerskiej oraz wellness & spa w Indiach. Podczas dwudniowego wydarzenia będzie można spotkać pod jednym dachem indyjskie oraz zagraniczne firmy prezentujące produkty i usługi z zakresu medycyny estetycznej, aromaterapii, make-upu, makijażu artystycznego i ślubnego, terapii dermatologicznych, konsultacji dietetycznych, fryzjerstwa, stylizacji włosów, pielęgnacji dłoni i paznokci. Targi to również okazja do przedstawienia nowych produktów elektoronicznych, nowatorskiego wyposażenia salonów piękności, spa, laboratoriów kosmetycznych, urządzeń do produkcji produktów kosmetycznych. Obecne będą również stoiska z konsultacjami franczyzowymi dla lokalnych i zagranicznych partnerów biznesowych.

 

Professional Beauty to odpowiednie miejsce dla polskich przedsiębiorstw, które są zainteresowane branżą oraz wejściem w partnerstwo biznesowe z indyjskimi firmami. Podczas targów wizytorami będą przedstawiciele spa, hotelów, siłowni, klinik urody, dermatolodzy, fryzjerzy raz styliści, artyści make-up, styliści paznokci, terapeuci urodowi, importerzy, dystrybutorzy, producenci kosmetyków zainteresowani zakupem surowców, sklepy kosmetyczne, sieci sklepów, hurtownie, przedstawiciele sklepów internetowych, a także przedstawiciele mediów branżowych czy przedstawiciele jednostek akademickich. To wszystko daje polskim firmom wachlarz możliwości dla zaistnienia na indyjskim rynku, który z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjną sferą inwestycyjną, a to wszystko za sprawą stale wzrastających trendów konsumpcyjnych i rosnącego zainteresowania zagranicznymi produktami kosmetycznymi.

1Podczas targów swoje stoisko będzie miała polska firma - Fitnesswell, producent urządzeń treningowych do SPA, Wellness oraz centrów fitness. Firma specjalizuje się w urządzeniach do odchudzania, odmładzania oraz poprawy jakości skóry. Fitnesswell pokazywała już swoje produkty w Indiach w roku ubiegłym w Nowym Delhi i Mumbaju.

 


Relacja z ubiegłorocznej edycji

 

Więcej informacji o targach Professional Beauty można znaleźć na stronie internetowej organizatora lub w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter).

 

Kontakt do organizatorów:
Poprzednie edycje