Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIndia Pharma 2019 PL

India Pharma 2019


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

India Pharma 2019 - międzynarodowa wystawa i konferencja sektora farmaceutycznego:

  • Data: 14-16 lutego 2019 r.
  • Miejsce: Mahatma Mandir, Sector 13C, Sector 13, Gandhinagar, Gujarat 382016
  • Organizatorzy:

    • Federation of Indian Chambers of Commerce and Industry (FICCI)
    • Department of Pharmaceuticals, Government of India
  • Strona internetowa: www.indiapharmaexpo.in

 

India Pharma 2019 jest wspólną inicjatywą rządowego Departamentu Farmaceutyków (Department of Pharmaceuticals, Government of India) oraz Federacji Indyjskich Izb Handlowych Przemysłowych (Federation of Indian Chambers of Commerce and Industry lub FICCI).

 

India Pharma stanowi platformę promocji marek uczestniczących w wydarzeniu oraz komunikacji dla ich przedstawicieli. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa przedsiębiorstwa operujące na wszystkich etapach produkcji farmaceutyków - w tym również producentów maszyn używanych w produkcji, wyposażenia laboratoriów, wyposażenia analitycznego oraz substancji czynnych.

 

Atutem uczestnictwa w India Pharma 2019 jest z pewnością możliwość uzyskania bezpośredniego dostępu do przedstawicieli sektora farmaceutycznego reprezentujących wiele działów i specjalizacji. Na wydarzeniu obecnych będzie także wiele podmiotów poszukujących dostawców, usługodawców i strategicznych partnerów.

 

W trakcie wydarzenia wsparcia polskim przedsiębiorcom udzieli Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., która w ramach programu promocji sektora "Biotechnologia i farmaceutyka" obecna będzie na polskim stoisku narodowym.

 

Rejestracja dla uczestników India Pharma 2019:
Poprzednie edycje