Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVibrant Gujarat 2019 PL

Vibrant Gujarat Summit 2019


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w misji biznesowej do Indii i udziału w Vibrant Gujarat Summit 2019 (18-20 stycznia 2019 r.).

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza polskie firmy z sektorów:

  • budownictwo infrastrukturalne
  • maszyny i urządzenia
  • ochrona środowiska
  • produkcja mebli
  • rolno-spożywczy i przetwórstwo spożywcze

do udziału w misji biznesowej do Indii i udziału w Vibrant Gujarat Summit 2019.

 

9. edycja szczytu Vibrant Gujarat odbędzie się w dniach 18-20 stycznia 2019 r. w Gandhinagar, Gudźarat (lotnisko Ahmedabad). Szczyt Vibrant Gujarat to spotkanie liderów biznesowych i politycznych organizowane co dwa lata od 2003 r. z udziałem premiera Indii. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

 

W ramach udziału w Szczycie Vibrant Gujarat do dyspozycji polskich przedsiębiorców będzie m.in. stoisko narodowe o pow. 100 m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy oraz odbędzie się seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.

 

Ponadto Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Mumbaju planuje zorganizować 17 stycznia (w godzinach popołudniowych) vibrantgujarat.com i vibrantgujarat.com, w ramach których każda firma będzie miała możliwość zaprezentować swoją ofertę, a także odbyć spotkania z przedsiębiorcami indyjskimi.

 

Organizatorzy pokrywają koszty wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz zabudowy stoiska, organizacji Konferencji i Spotkań B2B, transportu lokalnego. Koszty przelotu do Indii, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, ewentualnych tłumaczy, wyżywienia oraz koszty związane z pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.

 

PAIH S.A. zapewnia wsparcie logistyczne i informacyjne (uzyskanie wiz, rekomendacja lotów i hoteli) dla uczestników misji.

 

Formularz rejestracyjny

 

Wszelkie pytania dotyczące misji oraz wstępne zgłoszenia udziału w niej prosimy kierować na adres Sandra.Malgrab@paih.gov.pl z tytułem Vibrant Gujarat.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Warzywa i owoce, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Słodycze, Wyroby mleczarskie, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Maszyny i urządzenia, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Produkcja środków transportu, Autobusy, Produkcja mebli, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Budownictwo

Konferencja
Indie - Gandhinagar
2019-01-18 - 2019-01-20
Dodał: Anna Woińska