Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFranchise License Expo Indonesia 2018 PL

Franchise License Expo Indonesia 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

W dniach 5-7 października 2018 r. w Dżakarcie odbędzie się 16. edycja targów Franchise License Expo Indonesia.

 

Od swojej pierwszej edycji w 2003 roku ranga i prestiż targów znacznie wzrósł. Obecnie na przestrzeni 7000 m2 wystawi się ponad 450 marek z 20 krajów. Organizatorzy spodziewają się 20,000 gości.

 

Targi od lat przyciągają wszystkie strony procesu franczyzowego. Od nowicjuszy, dopiero planujących rozpoczęcie bądź nabycie biznesu, po doświadczonych partnerów, dostawców i inwestorów. Obecne będą praktycznie wszystkie branże, gdzie franczyza jest przyjętym sposobem współpracy.

 

 

Na stoisku A5-21 wystawiać się będą polscy założyciele szkoły kodowania Koding Next Indonesia. Zapraszamy!

branże: Warzywa i owoce, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Pozostałe produkty spożywcze, Napoje alkoholowe, Produkty tytoniowe, Odzież i obuwie, Wyroby skórzane, Tekstylia, Dywany i dekoracje, Papier, Farby i lakiery, Kosmetyki, Pozostałe wyroby chemiczne, Komputery, Elektronika użytkowa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Oświetlenie, AGD, Pozostały sprzęt elektryczny, Samochody osobowe, Meble, Drzwi i okna, Wyposażenie wnętrz, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Doradztwo/consulting/edukacja, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Zdrowie i medycyna

Targi
Indonezja - Jakarta
2018-10-05 - 2018-10-07
Dodał: Anna Woińska