Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDar Młodzieżywyd PL

Dar Młodzieży w Dżakarcie oraz forum gospodarcze


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Polski akcent
ZBH uczestniczy

W dniach 2-5 października 2018 roku w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości w porcie Tanjung Priok w Jakarcie kotwiczyć będzie Dar Młodzieży. Części polityczno-kulturowej towarzyszyć będzie także część ekonomiczna, organizowana dla gości z KIG przez ZBH Dżakarta.

 

W środę, 3-ego października będzie miało miejsce 3-godzinne forum gospodarcze, które odbędzie się w siedzibie KADIN-u, czyli Indonezyjskiej Izby Handlowej. Celem spotkania będzie przedstawienie polskiej oferty, omówienie barier wejścia na rynek i możliwości współpracy, a także kojarzenie partnerów pod kątem przyszłej współpracy handlowej.

 

Grupy produktowe będące przedmiotem forum to:

  • wołowina,
  • produkty mleczne,
  • mięso kurczaka,
  • owoce i warzywa.

 

Na czwartek, 4-ego października, w porozumieniu z prezesem Carrefour-Transmart (PT Trans Retail Indonesia), panem Shafie Bin Shamsuddin, zaplanowana została wizyta w jednym ze sklepów sieci. Dział zakupów spółki przedstawi warunki wprowadzenia towarów do sieci, a kierownik sklepu oprowadzi gości po interesujących ich sekcjach wyjaśniając zachowania i preferencje zakupowe Indonezyjczyków.

 

Przedstawicieli polskich firm zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do kontaktu.

branże: Warzywa i owoce, Mięso, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby mleczarskie, Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze

Misja Gospodarcza
Indonezja - Dżakarta
2018-10-02 - 2018-10-05
Dodał: Anna Woińska