Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuhttps2F2Fcdn.evbuc.com2Fimages2F371925252F1788547412272F12Foriginal PL

Professional Beauty India 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH rekomenduje

Professional Beauty to międzynarodowe targi produktów kosmetycznych, usług kosmetycznych, wyposażenia i sprzętów wellness & spa. W tym roku odbędą się po raz drugi w Indiach, tym razem w Mumbaju w Bombay Convention & Exhibition Centre (BCEC) w dniach 1-2 października. 

 

Professional Beauty jest jednym z wiodących organizatorów targów kosmetycznych na świecie. Od 30 lat organizuje targi i spotkania B2B dla branży kosmetycznej oraz spa i wellness w 7 krajach. Wraz z siostrzaną marką Salon International są jednym z pięciu najlepszych organizatorów targów kosmetycznych i wellness na świecie, obecnie także największym w Indiach.

 

W targach w Mumbaju weźmie udział ponad 1200 producentów produktów do  włosów, skóry, makijażu, paznokci, sprzętu i narzędzi do salonów kosmetycznych, a także akcesoriów i sprzętów spa & wellness. 

 


Fitness Well

 

Podczas targów swoje stoisko będzie miała jedna polska firma - Fitnesswell, producent urządzeń treningowych do SPA, Wellness oraz centr fitness. Firma specjalizuje się w urządzeniach do odchudzania, odmładzania oraz poprawy jakości skóry. Fitnesswell pokazywała już swoje produkty w Indiach na targach Professional Beauty w Nowym Delhi w czerwcu br.

 


 

Więcej informacji o targach Professional Beauty można znaleźć na stronie internetowej organizatora lub w mediach społecznościowych (FacebokTwitter).

 

Kontakt do organizatora:

Murtaza Dana, International Sales
tel.: +91 22-6171-3201
 
W załączeniu:
branże: Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Zdrowie i medycyna

Targi
Indie - Mumbaj
2018-10-01 - 2018-10-02
Dodał: Anna Woińska