Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu1 PL

Global Investors Summit 2019


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Global Investors Summit 2019 odbędzie się w dniach 23-24 lutego 2019 r. w Brilliant Convention Centre w Indorze. Global Investors Summit 2019, jest szóstą edycją szczytu biznesowego odbywającego się nieprzerwanie od 2007 r., co dwa lata. GIS jest najważniejszym wydarzeniem promocyjnym stanu Madhja Pradeś i cieszy się szerokim wsparciem lokalnych władz. Wydarzenie jest organizowane przez Rząd stanu Madhja Pradeś przy współpracy z indyjskim Departamentem Polityki Przemysłowej i Promocji (ang. Department of Industrial Policy & Promotion).

 

Wydarzenie skupia rokrocznie wielu uczestników z sektorów publicznego i prywatnego. Global Investors Summit powinien zainteresować przede wszystkim przedsiębiorców planujących ekspansję na teren Indii lub rozważających rozszerzenie zakresu działalności na terenie tego kraju.

 

O randze tego wydarzenia świadczyć może to, że podczas jego poprzedniej edycji podpisane zostały listy intencyjne ws. wspólnych inwestycji o łącznej wartości 83,7 mld. USD.

 

Tematami przewodnimi obecnej edycji szczytu są rynki wschodzące oraz technologie przyszłości.

 

Ze strategicznego położenia geograficznego stanu Madhja Pradeś oraz jego dynamicznie rozwijającej się infrastruktury korzysta obecnie wiele międzynarodowych przedsiębiorstw, które doceniają potencjał inwestycyjny tego obszaru.

 

Global Investors Summit 2019 jest szóstą edycją szczytu inwestycyjnego. Poświecona jest tematom  rynków wschodzących i technologii przyszłości. Konferencja będzie składać się sesji poświęconych:

  • bezpośrednim inwestycjom zagranicznym,

  • programowi Przemysł 4.0.,

  • wizji stanu Madhja Pradeś w 2030 r.,

  • seminariom tematycznym,

  • pawilonom sekotorowym,

  • platformom Business Connect.

 

Global Investor Summit 2019

Brilliant Convention Center, Indore, M.P.

Plot No. 5, Scheme No. 78, Part II

Indore - 452010 (M.P.)

 

Kontakt dla inwestorów

P: +91 755 2575618 / 2571830

E: facilitation@mptrifac.org

 

Rejestracja na GIS 2019

P: +91 755 2585530/31

E: registration@investmp.com

 

Strona internetowa wydarzenia: www.investmp.com

branże: IT/ICT, Usługi finansowe, Doradztwo/consulting/edukacja, Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Maszyny i urządzenia, Produkcja mebli, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura

Konferencja
Indie - Indore
2019-02-23 - 2019-02-24
Dodał: Anna Woińska