Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie informacyjne - Kalisz PL

Spotkanie informacyjne "Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich"


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. Spotkanie odbędzie się 6 września 2018 roku o godzinie 10:00 w Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Częstochowska 25, Kalisz).

 

W spotkaniu weźmie udział Pani Minister Andżelika Możdżanowska Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

 

W trakcie spotkania poznają Państwo m.in.:

 • Ofertę wsparcia dla firm z Programu Inteligentny Rozwój na innowacyjne przedsięwzięcia: prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, przygotowanie i wdrożenie technologii oraz faza inwestycyjna. Prezentacja instrumentu STEP.
 • Wsparcie dla firm na rozpoczęcie i rozwój działalności na rynkach zagranicznych:
  • Bezpieczna wymiana handlowa - Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych
  • Wsparcie dla ekspansji zagranicznej - Polska Agencja Inwestycji i Handlu
  • Potencjalne rynki i kanały dystrybucji - programy promocji dla MŚP - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  • Finansowanie handlu zagranicznego - Bank Gospodarstwa Krajowego.
 • Wsparcie dla firm z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

Po części seminaryjnej odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami instytucji, które wdrażają Fundusze Europejskie.

 

Spotkanie jest organizowane we współpracy z: Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego/Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich, Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Agencją Rozwoju Przemysłu, Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo pod linkiem oraz:

 • formularz rejestracyjny
  Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
 • transmisja ze spotkania
  Zapraszamy również na bezpośrednią transmisję ze spotkania. Początek transmisji około godz. 10:00.

 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt e-mail: spotkaniaregionalne@miir.gov.pl.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Spotkanie
Polska - Kalisz
2018-09-06
Dodał: Anna Woińska