Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRiga Food 2018 PL

Riga Food 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

W dniach 5-8 września 2018 r. odbędą się w Rydze targi rolno-spożywcze "Riga Food 2018". Do stolicy Łotwy przyjedzie prawie tysiąc wystawców z 35 państw. Jest to największa impreza szeroko rozumianego sektora żywnościowego organizowana w krajach bałtyckich.

 

W tym roku Ambasada RP w Rydze organizuje stoisko, na które zaprasza nieodpłatnie polskie firmy, przede wszystkim te, które nie są jeszcze obecne na rynku łotewskim, ale chcą rozwinąć tu swoją działalność. Do wspólnego zagospodarowania pozostaje standardowa powierzchnia wystawowa (ok. 18 m2) wyposażona w podstawowy sprzęt (trzy info-standy, stolik, cztery krzesła, oświetlenie, wykładzina, półki ścienne), którą należy odpowiednio udekorować i wyposażyć w materiały promocyjne firm.

 

Firmy chętne do wzięcia udziału w targach i wysłania swoich przedstawicieli, proszone są o przesłanie krótkiego opisu własnej działalności wraz z podpisanym oświadczeniem o obecności przez wszystkie dni trwania targów na adres: jaroslaw.cwiek-karpowicz@msz.gov.pl.

 

Dokumenty należy wysyłać do dnia 15 sierpnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dla firm, które nie będą mogły być fizycznie reprezentowane na imprezie wystawienniczej istnieje możliwość przesłania na adres placówki własnych materiałów promocyjnych, które będą następnie dystrybuowane na targach.

 

Osoba kontaktowa:

Jarosław Ćwiek-Karpowicz

Radca ds. ekonomicznych

Wydział Polityczno-Ekonomiczny

Ambasada RP w Rydze

ul. Mednieku 6b

LV-1010 Ryga

Łotwa

tel.: (+371) 67 031 550

fax: (+371) 67 031 549

www.ryga.msz.gov.pl

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Organizatora.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze, Mięso, Wyroby mleczarskie, Ryby, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Wyroby z warzyw i owoców, Wyroby z mięsa i ryb, Słodycze, Napoje alkoholowe, Pozostałe produkty spożywcze, Kawa, herbata i przyprawy, Warzywa i owoce

Targi
Łotwa - Ryga
2018-09-05 - 2018-09-08
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje