Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTiE Global Summit 2018 PL

TiE Global Summit 2018


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
ZBH uczestniczy

TiE Global Summit (trzecia edycja) odbędzie się w Nowym Delhi w Hotelu Taj w dniach 29-30 listopada 2018 r. Swój udział w panelu  "One World: Global Collaboration" potwierdził Prezes PAIH S.A. Tomasz Pisula.

 

The IndUS Entrepreneurs (TiE) to organizacja non-profit z Doliny Krzemowej wspierająca tworzenie start-upów poprzez tworzenie sieci i pozyskiwanie kapitału dla nowych i doświadczonych przedsiębiorców. Została założona w 1992 r. przez amerykańskich i indyjskich inwestorów: Kanwala Rekhiego, Suhasa Patila i Prabhu Goeala. TiE ma 60 członków w 17 krajach. Do roku 2000 TiE pomógł stworzyć firmy warte ponad 75 miliardów USD.

 

TiE organizuje przez cały rok wiele imprez promujących tworzenie sieci i pozyskiwanie kapitału dla start-upów. TiE Global Summit (w tym roku odbywające się w listopadzie w Nowym Delhi) i TiE Inflect w Dolinie Krzemowej są flagowymi wydarzeniami organizacji. Poza flagowymi wydarzeniami, organizacja łączy się ze swoimi członkami poprzez serię corocznych spotkań, takich jak TiECON.

 

 

  • Wydarzenie koncentrujące się na start-upach, kierowane do odnoszących sukcesy przedsiębiorców, liderów branży, wiodących inwestorów, wyższych przedstawicieli korporacji i środowisk akademickich.
  • Trzecie edycja ma koncentrować się na przedsiębiorczości jako motorze tworzenia miejsc pracy.
  • Wydarzenie jest objęte patronatem programu Digital India, który jest kampanią rządową, mającą na celu zapewnienie obywatelom dostępu elektronicznego do usług administracji.
  • W poprzednich edycjach gośćmi byli przedstawiciele następujących firm: Amazon India, Facebook India, Google, Yahoo, Chopra Foundation, Tesla, Biocon, Oracle, Inforsys, HP, Linkedin, Paypal, Softbank, Microsoft.
  • Poprzednie edycje sponsorowały takie firmy jak: HP, IBM, Morgan Stanley, EY, Deutsche Bank, Lufthansa, Etihad, EMC, Paytm, Ifosys, Bank of America.

 


Więcej informacji o TiE Global Summit znajduje się na stronie internetowej wydarzenia (rejestracja).

branże: Usługi finansowe, IT/ICT, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel

Konferencja
Indie - Nowe Delhi
2018-11-29 - 2018-11-30
Dodał: Anna Woińska