Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDRONETECH 2018 - World Meeting PL

DRONETECH 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Ośrodek Enterprise Europe Network w Toruniu serdecznie zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów zajmujących się tematyką dronów do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej III edycji Targów DRONETECH, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2018 r. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej Arena w Toruniu.

 

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda Kooperacyjna (spotkania B2B) daje możliwość zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

 

Giełda Kooperacyjna to idealna platforma do:

 • obserwacji rynku oraz zdobywania wiedzy o najnowszych branżowych trendach,
 • przedyskutowania porozumień licencyjnych, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
 • dokonania identyfikacji potencjalnych partnerów do wzmocnienia działań eksportowych.

 

Koszty

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i Targach DRONETECH 2018 jest bezpłatny! Każdego uczestnika obowiązuje rejestracja.

 

Proces rejestracji

 • Spotkania B2B
  W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 12.10.2018 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu.
  W procesie rejestracji, po utworzeniu konta firmowego, należy zalogować się do systemu za pośrednictwem linku otrzymanego na podany wcześniej adres mailowy. Po zalogowaniu należy uzupełnić profil firmowy o propozycję współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia.
  Proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.
   
 • Wybór partnera do rozmów
  W dniach 24.09.2018-16.10.2018 każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany dokonuje wyboru partnera do spotkań, które odbędą się w dniach 19-20 października 2018.
  Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań (który może być aktualizowany). W planie spotkań zawarte zostaną informacje o czasie, numerze stolika oraz danych firmy, z którą zaaranżowano spotkanie.

 

Targi DRONETECH

DroneTech 3rd World Meeting - to już trzecie w Toruniu, międzynarodowe wydarzenie, które łączy naukowców, biznesmenów - pasjonatów nowoczesnych technologii bezzałogowych. W programie, oprócz wystawy firm międzynarodowych, odnaleźć można konferencję ekspertów w dziedzinie technologii, prawa i bezpieczeństwa oraz socjologii. Szczególną pozycję zajmuje DRONETECH RACE CUP - wyścigi dronów, w których zsynchronizowana współpraca człowieka i maszyny dostarcza niezwykłych emocji.

 

W celu skorzystania ze wszystkich dostępnych atrakcji targowych, należy dokonać krótkiej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Podczas Giełdy

Podczas spotkań B2B uczestnicy otrzymają zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów. Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania rozmów pozostaną do dyspozycji uczestników.

 

Kontakt

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem Enterprise Europe Network:

Miłosz Warachewicz

tel.: (56) 699 54 80

e-mail: milosz.warachewicz@tarr.org.pl

 

DroneTech World Meeting Toruń

branże: Transport i logistyka, Produkcja środków transportu, Maszyny i urządzenia, Przemysł obronny i zbrojeniowy

Targi
Polska - Toruń
2018-10-19 - 2018-10-20
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje