Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuINOTEX 2018 PL

INOTEX 2018


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

7. Międzynarodowa Wystawa Innowacji i Technologii (INOTEX 2018) zorganizowana przez Pardis Technology Park i współorganizowana przez Wiceprezydenta ds. Nauki i Technologii (ISTI) oraz Prezydenckie Centrum Innowacji i Współpracy Technicznej (CITC) odbędzie się w dniach 5-7 lipca 2018 r. w Centrum Wystawowym województwa Teheran.

 

W czasie ostatnich 6 lat działalności, INOTEX stał się wiodącą wystawą technologiczną w Iranie, koncentrującą się na światowych wschodzących branżach technologicznych MŚP oraz startupach, aby zaprezentować nowe technologie, osiągnięcia i innowacje w różnych dziedzinach, a także nawiązać współpracę operacyjną między Iranem a systemami innowacji w innych krajach. Wystawa INOTEX daje możliwość zapoznania się z irańskimi czołowymi przedstawicielami branż technologicznych, spotkania z urzędnikami centrów i organizacji, którzy dostarczą swoje technologiczne wymagania na wystawie i znalezienie odpowiedniego partnera technologicznego i handlowego w Iranie.

 

INOTEX 2018 kładzie nacisk na technologie inteligentnych miast - ich projektowania i rozwoju. Wraz z gwałtownym rozwojem dużych miast-stolic regionów w Iranie, podkreśla się potrzebę nowych technologii i innowacji w zarządzaniu miastem. Ponadto w ostatnich 6 edycjach wystawy zorganizowano kilka wydarzeń, jak m.in.:

  • prezentację technologii,
  • pokaz drogi innowacyjnej,
  • spotkania B2B,
  • IV Międzynarodowe Forum Innowacyjnych Sieci.

 

Działania te miały na celu podkreślenie wiodących i interaktywnych funkcji wystawy INOTEX i utorować drogę do zastosowania inteligentnych technologii miejskich.

 

Więcej informacji nt. poprzednich edycji INOTEX oraz obecnej edycji wystawy INOTEX 2018, a także oczekiwanych propozycjach technologicznych w dziedzinie technicznego zarządzania miastem można znaleźć w załączonych katalogach i broszurach:

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Produkcja i przetwórstwo metali, Maszyny i urządzenia, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, IT/ICT

Wystawa
Iran - Teheran
2018-07-05 - 2018-07-07
Dodał: Anna Woińska