Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportufire expo PL

Kielce IFRE-EXPO 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Najnowsze modele wozów strażackich, unikalne pojazdy specjalistyczne typu wszędołaz, sprzęt i odzież ratownicza, a także innowacyjne technologie dla jednostek straży pożarnej – to wszystko już 7 czerwca w Targach Kielce podczas II Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO.

 

Wystawa IFRE-EXPO poświęcona urządzeniom, sprzętowi oraz technologiom dla jednostek straży pożarnej, służb ratowniczych, a także ochrony przeciwpożarowej obiektów odbywa się pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Poprzednia edycja Kielce IFRE-EXPO udowodniła, że Targi Kielce to wyjątkowe miejsce do prezentacji najnowszej oferty producentów urządzeń, sprzętu oraz technologii dla jednostek straży pożarnej.

 

W roku ubiegłym na powierzchni ponad 6 tysięcy 300 metrów kwadratowych swoją ofertę przedstawiło blisko 170 wystawców z takich krajów Norwegii, Włoch, Niemiec, Austrii, Japonii, Francji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Polski, a targi odwiedziło niemal 6000 zwiedzających.

 

Równie obiecująco zapowiada się tegoroczna odsłona. Wśród kompleksowej ale i zróżnicowanej oferty pojawi się wiele ciekawostek. Jedną z nich będzie prezentacja wyjątkowego, unikalnego i doskonale nadającego się do zastosowań ratowniczych wszędołazu, pojazdu produkowanego od niedawna przez firmę wchodzącą dopiero na rynek europejski , ale już zdobywającą rynki w Rosji, Kanadzie i USA. Jak przekonuje polski dystrybutor - SHERP stanowi przełom w historii specjalnych pojazdów terenowych.

 

Ponadto w programie pokazy strażackie, najnowsze pojazdy pożarnicze i wiele niespodzianek Równocześnie z Międzynarodowymi Targami Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO w targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 7 do 9 czerwca 2018 roku.

branże: Pozostałe pojazdy samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Odzież i obuwie, Organizacja targów i wydarzeń, Wydawnictwa, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2018-06-07 - 2018-06-09
Dodał: Patrycja Operacz