Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIHE 2018 PL

India International Hospitality Expo 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

India International Hospitality Expo 2018 (IHE 2018):

  • Data: 8-11 sierpnia 2018 r.
  • Miejsce: India Expo Centre, Greater Noida, Delhi-NCR, Indie

 

India Exposition Mart Ltd (IEML) organizuje inauguracyjną edycję targów "India International Hospitality Expo" w dniach 8-11 sierpnia 2018 r. w India Expo Centre w Greater Noida w Indiach. Organizatorzy zaproponowali specjalny status dla Polski.

 

IHE 2018 poświęcone jest produktom z branży HORECA - branży hotelarsko-gastronomicznej. Przewiduje się, że udział w targach weźmie 400 wystawców z całego świata (importerów i dostawców artykułów spożywczych i napojów, naczyń kuchennych, artykułów hotelowych, zastaw stołowych, artykułów dekoracyjnych, mebli, dywanów i chodników, podłóg i wykładzin podłogowych, ręczników, pościeli itp.).

 

Indyjski przemysł hotelarski rośnie 15% rocznie. Światowa Rada Podróży i Turystyki (ang. The World Travel & Tourism Council) przewiduje, że w najbliższych latach Indie znajdą się w pierwszej piątce krajów z największym przemysłem hotelarskim na świecie. Rząd Indii zatwierdził 300 projektów hotelowych, z czego ponad połowa z nich należy do hoteli kategorii luksusowej. Rozwijająca się gwałtowanie branża hotelarsko-gastronomiczna skłania firmy indyjskie do jeszcze większego zainteresowania importem wysokiej jakości żywności i napojów z krajów takich jak m.in. Polska.

 

W załączeniu dostępny jest folder o wydarzeniu.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Dywany i dekoracje, Produkcja mebli, Meble

Targi
Indie - Greater Noida
2018-08-08 - 2018-08-11
Dodał: Anna Woińska