Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPlastpol 2019 PL

Plastpol 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to dziś największe targi branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy w Polsce. Jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie.

 

Podczas czterodniowej wystawy w Kielcach nie brakuje liderów o randze światowej. Od lat kielecka wystawa cieszy się rosnącym zainteresowaniem zwiedzających z kraju i zagranicy, w 2017 roku odwiedziło ją 18.900 osób. PLASTPOL jest rozpoznawany na świecie, stał się prawdziwą wizytówką polskiej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

 

Targi w edycji 2018 gromadzą 800 firm z 37 krajów, ponad 50 procent wystawców to firmy zagraniczne lub z zagranicznym kapitałem. Z roku na rok ich liczba rośnie. Najliczniejszą grupę stanowią wystawcy z Niemiec i Włoch. Ekspozycja w roku 2018 zajmie wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka czyli 34 tys. metrów kwadratowych.

 

Ostatnia edycja targów PLASTPOL umocniła jego rolę wiodącego miejsca spotkań tego sektora przetwórstwa tworzyw w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Zapraszamy od 22 do 25 maja 2018.

branże: Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Organizacja targów i wydarzeń, Wydawnictwa

Targi
Polska - Kielce
2018-05-22 - 2018-05-25
Dodał: Patrycja Operacz