Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportumilipol 2018 PL

Milipol Qatar 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Ambasada RP w Dosze przekazuje informację o organizacji XII Międzynarodowej Wystawy Sektora Bezpieczeństwa Wewnętrznego Milipol Qatar 2018. Wydarzenie będzie miało miejsce w Dosze dniach 29-31 października br., a organizowane jest pod patronatem emira Kataru szejka Tamima Bin Hamad Al Thani.

 

Odbywająca się co 2 lata w Dosze wystawa Milipol Qatar jest wiodącym wydarzeniem w sektorze bezpieczeństwa wewnętrznego na Bliskim Wschodzie.

 

Szczegółowe dziedziny objęte tym wydarzeniem obejmują m.in.:

  • antyterroryzm,
  • bezpieczeństwo drogowe i transportu,
  • bezpieczeństwo granic,
  • walkę z przestępczością zorganizowaną,
  • pożarnictwo i obronę cywilną,
  • ochronę danych osobowych,
  • ochronę infrastruktury krytycznej,
  • porządek publiczny,
  • wywiad i kontrwywiad gospodarczy,
  • analizę i zarządzenie ryzykiem.

 

Wystawa w 2016 r. zgromadziła ponad 230 wystawców z 35 krajów świata, ok. 6500 zwiedzających i niemal 250 oficjalnych delegacji; zorganizowano 5 pawilonów krajowych (Chiny, Francja, Niemcy, USA/Kanada, Wlk. Brytania).

 

Milipol Qatar stanowi tym samym platformę pozwalającą katarskim i bliskowschodnim instytucjom rozpoznać potencjalnych kontrahentów oraz służącą podmiotom zagranicznym aktywnym w sektorze bezpieczeństwa wewnętrznego jako platforma umożliwiająca zapoznanie się z miejscowymi potrzebami i specyfiką rynku. Pragniemy podkreślić, że nawiązywanie relacji handlowych w warunkach katarskich opiera się przede wszystkim na utrzymywaniu stałych, bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi kontrahentami oraz na konsekwentnym prezentowaniu własnej, dostosowanej do miejscowych potrzeb oferty.Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

 

Ambasada RP w Dosze pragnie wyrazić nadzieję, że zaproszenie do udziału w Milipol Qatar 2018 spotka się z pozytywnym odzewem ze strony polskich instytucji i przedsiębiorców. W związku z powyższym, zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o tym wydarzeniu wśród potencjalnie zainteresowanych podmiotów.

branże: Komputery, IT/ICT, Usługi finansowe, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja środków transportu, Maszyny i urządzenia, Przemysł obronny i zbrojeniowy

Targi
Katar - Doha
2018-10-29 - 2018-10-31
Dodał: Anna Woińska