Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium Tanzania PL

Seminarium: Tanzania – perspektywy dla polskich firm


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Krajowa Izba Gospodarcza w dniu 24 kwietnia w Warszawie organizuje seminarium „Tanzania – perspektywy dla polskich firm”.

 

Seminarium organizowane jest w związku z planowaną na początek czerwca Misją Gospodarczą polskich firm do Tanzanii.

 

O możliwościach współpracy handlowo - gospodarczej z Tanzanią mówić będą:

  • Pan Ambasador Eugeniusz Rzewuski, były chargé d’affaires Ambasady RP w Dar es Salam
  • Pan Ambasador Jan Wieliński, były ambasador w krajach afrykańskich
  • Pan Robert Zduńczyk, Prezes Fundacji Ekonomicznej Polska - Afryka Wschodnia

Ponadto zaproszeni zostali przedstawiciele resortów: spraw zagranicznych, przedsiębiorczości i technologii, finansów, a także Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR), KUKE, Banku Gospodarstwa Krajowego i Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Spotkanie poprowadzi Pan Ambasador Jerzy Drożdż, Dyrektor Biura Współpracy z Zagranicą KIG.

 

Do priorytetowych sektorów współpracy z Tanzanią należą rolnictwo i hodowla zwierząt (w ostatnim czasie produkcja mleka w Tanzanii jest jednym z priorytetów rządu i rzeczywiście rośnie), przetwórstwo, czy projekty know-how dot. zarządzania wodą.

 

Szczegóły wydarzenia w znajdują się w pliku zamieszczonym poniżej.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Seminarium
Polska - Warszawa
2018-04-24
Dodał: Patrycja Operacz
Pliki do pobrania

zaproszenieTanzania