Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportubiznes up PL

BiznesUp! design made in Poland 2018


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

BiznesUp! design made in Poland jest wydarzeniem dedykowanym designerom, architektom i projektantom, a także producentom i dystrybutorom produktów i usług z branży designu.

 

BiznesUp! design made in Poland to dwa dni wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy markami o ugruntowanej pozycji na rynku a początkującymi biznesami. Jednocześnie jest to również platforma pozyskiwania wiedzy o trendach i tendencjach w polskim i światowym designie. Forum będzie okazją do podjęcia dyskusji o kondycji branży wzorniczej w Polsce oraz jej pozycji na rynkach zagranicznych.

 

Celem projektu jest skupienie najbardziej cenionych i dobrze zapowiadających się twórców polskiego, współczesnego designu, których produkty będą promować rodzime wzornictwo wśród polskich odbiorców oraz na arenie międzynarodowej. Spośród setek marek zostanie wyłonionych 40, które zaprezentują się podczas Łódź Design Festival.

 

Chcesz dołączyć do 40. najbardziej cenionych twórców polskiego wzornictwa? Wypełnij wymagane formularze a następnie prześlij podpisane skany dokumentów na adres e-mail: biznesup@lodzdesign.com. Nabór trwa do 13 kwietnia 2018 r.:

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter projektu wysyłając na adres biznesup@lodzdesign.com wiadomość o temacie: newsletter.

 

BiznesUp! design made in Poland odbędzie się w dniach 24-25 maja 2018 r., podczas trwania 12 edycji Łódź Design Festival. Dzięki synergii obu wydarzeń uczestnicy będą mogli jednocześnie wziąć udział w wydarzeniach festiwalowych. Miejscem organizacji jest Art_Inkubator przy ul. Tymienieckiego 3 w Łodzi.

branże: IT/ICT, Sektor kreatywny, Media i reklama, Wzornictwo i projektowanie mody, Rzemiosło artystyczne, Wydawnictwa, Fotografia, Film, Muzyka, Budownictwo i architektura, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane

Konferencja
Polska - Łódź
2018-05-24 - 2018-05-25
Dodał: Patrycja Operacz