Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu640 2 PL

Ekspansja na rynek izraelski w praktyce


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) wraz z Polsko Izraelską Izbą Gospodarczą i Fundacją Jewrnalism zapraszają przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej i kosmetycznej chcących eksportować na rynek izraelski do uczestnictwa w seminarium pt. "Ekspansja na rynek izraelski w praktyce".

 

Seminarium kierowane jest do polskich przedsiębiorców zainteresowanych wejściem na rynek izraelski oraz otrzymaniem informacji na temat procedur uzyskania m.in cerytfikatów koszerności oraz certyfikatów dla kosmetyków.

 

Część teoretyczna będzie uzupełniona praktycznymi przykładami typu case study oraz możliwością indywidualnych rozmów z przedstawicielami instytucji oferujących narzędzia wspierające eksport na zagraniczne rynki.

 

Seminarium będzie prowadzone w języku polskim.

 

Udział w seminarium jest bezpłatny.

 

Prosimy o dokonanie rejestracji do 25 kwietnia.

 

Kontakt:

  • Zofia Nojszewska, Kierownik ZBH w Tel Awiwie

e-mail: zofia.nojszewska@paih.gov.pl

tel: +48 733 379 187

  • Oliwia Zych, Polsko – Izraelska Izba Gospodarcza,

tel: +48 511 436 758

  • Klaudia Klimek, Fundacja Jewrnalism

tel: +48 510 061 965

 

Organizatorzy:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zajmuje się m.in. promocją eksportu polskich przedsiębiorców oraz wspieraniem napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych. W tym celu powstała sieć Zagranicznych Biur Handlowych (ZBH), m.in. w Tel Awiwie, które umożliwiają przedsiębiorcom dotarcie na rynki o największym potencjale pod kątem możliwości eksportowych oraz inwestycyjnych dla danej grupy produktów.

Polsko-Izraelska Izba Gospodarcza (PICC) została utworzona w związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem relacji biznesowych pomiędzy Polską a Izraelem. Izbę tworzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku polskim, jak i izraelskim. Celem Izby jest pomoc przedsiębiorstwom w tworzeniu nowych możliwości biznesowych, jak również w rozwoju ich działalności.

Fundacja Jewrnalism w ramach projektu Kosher Poland ma być punktem kontaktowym dla polskich producentów chcących otrzymać certyfikat koszerności dla swoich produktów. Fundacja wspiera relacje polsko izraelskie od 2011 roku, natomiast Kosher Poland jest nowym projektem, który powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Przetwórstwo spożywcze, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego

Seminarium
Polska - Warszawa
2018-05-10
Dodał: Patrycja Operacz