Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksporturota PL

ROTRA 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Od naczep, przyczep, lawet po ciągniki siodłowe i zabudowy wywrotcze – te i wiele innych najnowszych modeli pojazdów specjalistycznych uznanych producentów będzie można zobaczyć podczas X Międzynarodowych Targów Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA, które odbędą się w dniach 8-10 maja w Targach Kielce.

 

Targi ROTRA to najważniejsze wydarzenie branży pojazdów użytkowych w Europie-Środkowo-Wschodniej. To właśnie tutaj premierę swoich najnowszych produktów mają największe światowe marki tego sektora.

 

Targi ROTRA to także doskonała przestrzeń do branżowych spotkań i nawiązania współpracy biznesowej. Wśród licznych wystawców znajdziemy zarówno krajowych producentów jak i wystawców z takich krajów jak Austria, Białoruś, Chiny, Czechy, Finlandia, Francja, Holandia, Japonia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rosja, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Ukraina, Stany Zjednoczone i Włochy.

 

Targi ROTRA odbywają się jednocześnie z XXIV Międzynarodowymi Targami Transportu Drogowego Autostrada Polska, Targami Maszbud, Traffic Expo oraz Salonem Europarking.

 

Dyrektor projektu

Bogusława Grzechowska

tel.: +48 41 365 12 10

e-mial: grzechowska.boguslawa@targikielce.pl

branże: Transport i logistyka, Części i akcesoria samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Pozostałe pojazdy samochodowe, Wydawnictwa, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Kielce
2018-05-08 - 2018-05-10
Dodał: Patrycja Operacz