Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuautostrada kielce PL

AUTOSTRADA-POLSKA 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Systemy zarządzania ruchem, nowoczesne maszyny potrzebne do budowy i utrzymania dróg oraz grono uznanych specjalistów – tak przedstawiają się tegoroczne XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się w dniach 8-10 maja w Targach Kielce.

 

Targi AUTOSTRADA–POLSKA w Targach Kielce odbywające się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, to najważniejsze w Europie-Środkowo-Wschodniej wydarzenie, które od przeszło dwóch dekad łączy branżę drogownictwa.

 

Obok bogatej ekspozycji maszyn w programie targów znajduje się wiele specjalistycznych konferencji, debat i seminariów podczas których przedstawiciele najważniejszych branżowych instytucji dyskutują m.in. o tym w jaki sposób efektywnie rozdysponować środki na rozbudowę infrastruktury w Polsce oraz o nowoczesnych technologiach budowy dróg.

 

Na liście wystawców Targów Autostrada znaleźć można największe marki i czołowych producentów z takich krajów jak: Austria, Białoruś, Chiny, Czechy, Finlandia, Francja, Holandia, Japonia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rosja, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Ukraina, Stany Zjednoczone i Włochy.

 

Ubiegłoroczne wydarzenie w skład którego wchodziło 5 wystaw związanych z infrastrukturą drogową (Autostrada–Polska,  Maszbud,  Traffic Expo,  Rotra, Salon Europarking) zgromadziło na powierzchni ponad 30 tysięcy metrów kwadratowych 418 firm z 20 krajów świata oraz 14000 osób zwiedzających.

 

Dyrektor projektu

Bogusława Grzechowska

tel.: +48 41 365 12 10

e-mail: grzechowska.boguslawa@targikielce.pl

branże: Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny i urządzenia, Pozostałe pojazdy samochodowe, Wydawnictwa, Budownictwo, Organizacja targów i wydarzeń

Targi
Polska - Kielce
2018-05-08 - 2018-05-10
Dodał: Patrycja Operacz