Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsztaty Iran zaproszenie maj 2018wyd PL

Warsztaty "Rynek irański - teoria a praktyka"


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Polski akcent
ZBH rekomenduje

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza na warsztaty "Rynek irański - teoria a praktyka", które odbędą się w Centrum Informacyjnym PAIH w Warszawie w dniu 9 maja 2018 r. (w godz. 9:30-12:00).

 

PAIH S.A. uprzejmie zaprasza na warsztaty poświęcone praktycznym aspektom związanym z działalnością eksportową i inwestycyjną w Iranie. Warsztaty mają na celu pokazanie możliwości i potencjału do współpracy z Iranem, a także wymianę doświadczeń pomiędzy podmiotami już działającymi na rynku irańskim oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań ułatwiających dostęp do tego rynku. W spotkaniu weźmie udział Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Teheranie, który zajmuje się bieżącym wsparciem polskich przedsiębiorców w Iranie oraz przedstawiciele firm i instytucji aktywnie działających na rynku irańskim.

 

Warsztaty skierowane są do wszystkich podmiotów i instytucji (osoby prywatne, firmy, izby handlowe itd.) zainteresowanych rozwojem biznesu na rynku irańskim bądź już zaangażowanych we współpracę z Iranem na płaszczyźnie handlowej czy inwestycyjnej.

 

Forma spotkania

Spotkanie podzielone będzie na pięć bloków dyskusyjnych poprzedzonych wystąpieniami prelegentów oraz panel ogólny dot. problemów, z jakimi borykają się polskie firmy na rynku irańskim.

 

Tematyka paneli:

  • Iran - uwarunkowania społeczno-polityczne;
  • Kultura biznesowa i komunikacja z partnerami irańskimi;
  • Kwestie bankowości, transferów i finansowania inwestycji w Iranie;
  • Logistyka i transport z/do Iranu;
  • Sprawne poruszanie się w irańskim środowisku prawnym.

 

Rejestracja

  • Zgłoszenia należy składać poprzez formularz zgłoszeniowy do 25 kwietnia 2018 roku.
  • Ilość miejsc jest ograniczona - o zakwalifikowaniu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Kontakt

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem:

 

Zaproszenie

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna, Usługi finansowe, Transport i logistyka

Seminarium
Polska - Warszawa
2018-05-09
Dodał: Anna Woińska