Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInternational SME Convention 2018a PL

International SME Convention 2018


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

W dniach 22-24 kwietnia 2018 r. w Nowym Delhi, Ministerstwo Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, przy współpracy z India SME Forum, organizuje International SME Convention.

 

International SME Convention jest platformą do intensywnej dyskusji biznesowej, progresywnej współpracy między przedsiębiorcami z całego świata i koncentruje się przede wszystkim na możliwościach biznesowych i handlowych dla międzynarodowych przedsiębiorców w Indiach. Platforma ułatwia wymianę informacji o partnerach biznesowych i możliwościach handlowych wśród najlepszych firm sektora MSP w Indiach.

 

W Kongresie wezmą udział przedsiębiorcy z indyjskiego programu India TOP 10.000 SME of India SME Forum. Konwencja jest zaplanowana na dwa i pół dnia, z kolacją powitalną pierwszego wieczoru i dwoma pełnymi dniami seminariów, spotkań B2B, targów expo itp.

 

Oczekuje się, że w wydarzeniu tym uczestniczyć będzie około 150 delegatów z różnych krajów, w tym z Polski.

 

Więcej szczegółów na stronie internetowej International SME Convention.

 

Zapraszamy do udziału polskich przedsiębiorców. Jeżeli pojawią się pytania dotyczące Konwencji prosimy o kontakt z:

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Konferencja
Indie - Nowe Delhi
2018-04-22 - 2018-04-24
Dodał: Anna Woińska