Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuseminarium afryka PL

Seminarium #Africa (a variety of possibilities)


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Seminarium pt. #Africa (a variety of possibilities) odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. we Wrocławiu i pozwoli uczestnikom zapoznać się z różnorodnością i specyfiką rynków afrykańskich.

 

Celem seminarium jest stworzenie realnych  możliwości biznesowych  i handlowych. W trakcie spotkania omówione zostaną rynki Keni, Senegalu i Nigerii.

 

Tematy spotkania:

  • możliwości zakładania firmy lub odziału na terenie Afryki,
  • prawo podatkowe,
  • prawo eksportowe,
  • ułatwienia dla inwestorów zagranicznych,
  • możliwości biznesowe,
  • regulacje prawne w zakresie e-zdrowia,
  • możliwości w obszarze innowacyjnych technologii.

 

Podczas wydarzenia organizatorzy planują, wraz z zaproszonymi gośćmi, poddać analizie aktualne trendy w relacjach handlowych i inwestycyjnych, a także przyjrzeć się wzajemnym oczekiwaniom, planom i możliwościom współpracy biznesowej. Unikalną wartością spotkania będzie oferta warsztatów, podczas których ich uczestnicy będą mieli możliwość bliższego wzajemnego poznania kultury prowadzenia biznesu.

 

Intencją organizatorów jest zainicjowanie rozmowy o prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu w Afryce i wraz z afrykańskimi firmami.

 

W panelu Doświadczenie zaproszeni goście spróbuja odpowiedzieć na pytanie, czego możemy się od siebie nauczyć i czy warto prowadzić społecznie odpowiedzialny biznes oparty na lokalnych społecznościach. Dlatego integralną częścią seminarium będzie wydarzenie kulturalne (pokaz filmowy i pokaz mody) związane z tym tematem.

 

Konferencja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych stron, jednak organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację online.

 

Program konferencji.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Seminarium
Polska - Wrocław
2018-04-12
Dodał: Patrycja Operacz