Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuhannover messe 2 PL

Hannover Messe 2018


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Hannover Messe to międzynarodowe targi innowacyjnych technologii przemysłowych, które odbędą się w w Hannoverze w dniach 23-27 kwietnia 2018 r.

 

Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. Co roku odwiedza je ponad 220 000 zwiedzających, w tym 70 000 gości z zagranicy, a swoje oferty przedstawia w 26 halach 6 500 wystawców z ponad 70 krajów.

 

Mottem przewodnim tegorocznej edycji targów Hannover Messe będzie „Energize tommorow”. Przedsiębiorstwa z całego świata przedstawią swoje najnowsze rozwiązania z dziedziny automatyki przemysłowej i informatyki oraz energetyki, jak również nowe technologie ekologiczne, techniki napędów, sposoby dostaw dla przemysłu, technologie i usługi produkcyjne oraz osiągnięcia badawczo-rozwojowe.

 

Targi Hannover Messe 2018 potrwają od 23. do 27. kwietnia. Podczas zeszłorocznej edycji partnerem narodowym była Polska, w tym roku w tej roli wystąpi Meksyk.

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w narodowym stoisku na tegorocznych targach Hannover Messe, w ramach którego można nieodpłatnie skorzystać z dedykowanej przestrzeni wystawienniczej. Nabór trwa do 6 kwietnia!

branże: IT/ICT, Maszyny i urządzenia, Komputery, Elektronika użytkowa, Produkcja środków transportu

Spotkanie
Niemcy - Hannover
2018-04-23 - 2018-04-27
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje