Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLeusure Show Banner PL

Leisure Show Dubai 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

The Leisure Show Dubai to największe targi regionu dla branż zajmujących się wypoczynkiem, outdoor design, sport & fitness, rekreacją.

 

Wydarzenie to uzupełnia słynne targi The Hotel Show Dubai, które odbywają się we tym samym czasie.

 

The Leisure Show jest skierowane do szybko rozwijającego się rynku rekreacyjnego. Ponad 150 międzynarodowych wystawców i 5000 odwiedzających z całego świata zainteresowanych innowacyjnymi produktami i sprzętami do budowy, obsługi i utrzymania kurortów, centrum rozrywki i fitnessu, spa i basenów, stref zewnętrznych, obiektów rekreacyjnych umożliwia nawiązanie cennych relacji biznesowych i rozwój Twojej działalności.

 

The Leisure Show 2018 - zorganizowane obok The Hotel Show Dubai - to nie tylko wystawa, ale również szereg wydarzeń na żywo, konferencji, warsztatów, konkursów dla architektów, projektantów, deweloperów, dystrybutorów.

 

Rynek hotelarsko-rozrywkowy regionu GCC pozostaje aktywny i charakteryzuje się stałym napływem inwestycji hotelarskich i obiektów turystycznych. Wartość branży hotelarskiej, rekreacyjnej i rekreacyjnej szacowana jest obecnie na 178,8 miliarda USD, a dalszy wzrost zapewnia wzrost liczby ludności i organizacja najważniejszych wydarzeń globalnych, takich jak Expo 2020 w Dubaju.

 

Targi dedykowane są dla sektorów:

  • Resorts
  • Sports & Fitness
  • Pool & Spa
  • Inne

 

Oficjalny przedstawiciel wydarzenia w Polsce: MK Business Link Sp. z o.o.

branże: Turystyka, sport i rekreacja

Targi
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubaj
2018-09-16 - 2018-09-18
Dodał: Patrycja Operacz