Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportusacrexpo 2018 PL

SACROEXPO 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Targi SACROEXPO, ta jedyna w swoim rodzaju impreza, z pogranicza wydarzenia kulturalnego i komercyjnego, jakim są targi, nawiązuje zarówno do tradycji, jak również do sztuki nowoczesnej.

 

W roku 2018 Sacroexpo odbędzie się w Targach Kielce od 11 do 13 czerwca i będą po raz kolejny okazją do zaprezentowania osiągnięć artystycznych w dziedzinie sztuki sakralnej i budownictwa kościelnego w Polsce i w Europie.

 

To, iż SACROEXPO odbywa się już po raz dziewiętnasty jest potwierdzeniem jakości wystawy.

 

W czasie wystawy wręczany jest Medal Papieskiej Rady ds. Kultury Per Artem ad Deum. Otrzymują go artyści lub instytucje, których dorobek artystyczny przyczynia się do rozwoju kultury i kształtuje duchowość człowieka. Podczas targów SACROEXPO nagrodę odebrali już między innymi: Ennio Morricone, Krzysztof Zanussi, Krzysztof Penderecki, Wojciech Kilar, Mario Botta, Leszek Mądzik, Wincenty Kućma, Stefan Stuligrosz, oraz Antonina Krzysztoń.

 

Menedżer projektu

Robert Frąk

tel.: +48 41 365 12 12

tel. kom.: +48 606 447 618

e-mail: frak.robert@targikielce.pl

branże: Budownictwo i architektura, Rzemiosło artystyczne, Tekstylia, Drzwi i okna, Instrumenty muzyczne, Meble, Oświetlenie, Muzyka, Wydawnictwa, Odzież i obuwie, Wyposażenie wnętrz

Targi
Polska - Kielce
2018-06-11 - 2018-06-13
Dodał: Patrycja Operacz
Poprzednie edycje