Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuprzemysłowa wiosna kielce 2018 PL

Przemysłowa Wiosna 2018


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce to od wielu lat wydarzenie, które buduje trendy na kolejny rok w wielu gałęziach przemysłu.

 

O prestiżu wystaw świadczą dane dotyczące poprzedniej edycji: 900 wystawców z 35 krajów oraz ponad 12 tysięcy zwiedzających.

 

W dniach od 10 do 12 kwietnia cała branża zawita do Kielc. „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce to prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych takich jak:

  • STOM-TOOL,
  • STOM-BLECH&CUTTING,
  • STOM LASER,
  • SPAWALNICTWO,
  • WIRTOPROCESY,
  • EXPOSURFACE,
  • PNEUMATICON,
  • Targi Elektroniki i Automatyki TEiA,
  • CONTROL-STOM,
  • DNI DRUKU 3D.

Do cyklu w 2018 roku dołącza kolejna specjalistyczna wystawa – STOM-ROBOTICS.

 

Jubileuszowa X edycja Dni Druku 3D, odbywa się w tym roku pod patronatem firmy HP. Wydarzenie skupia wokół siebie przedstawicieli branży skanowania 3d oraz najważniejsze podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Obecni są na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. To również szereg nowości. Podczas targów zaprezentowany zostanie pierwszy atomizer klasy biurowej służący do produkcji proszków metali autorstwa 3D Lab, a także spektakularny projekt pod nazwą SONDASYS 01, czyli pierwsza polska przemysłowa drukarka 3D drukująca w technologii SLS .

 

Po raz pierwszy w ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna” odbędą się Targi STOM-ROBOTICS. Z pomysłem stworzenia nowej wystawy zwrócili się do organizatorów „Przemysłowej Wiosny” sami wystawcy. Partnerem tego wydarzenia została firma YASKAWA. Debiutujący STOM-ROBOTICS będzie w całości poświęcony robotom przemysłowym, wśród których zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze roboty marki YASKAWA – MOTOMAN.

 

Z kolei wydarzeniem skupiającym licznie producentów najwyższej jakości maszyn i urządzeń dla szeroko rozumianego sektora technologii obróbki blach, profili i rur są Targi STOM-BLECH&CUTTING.

 

Zainteresowanych branżą technologii laserowych zapraszamy na Targi STOM – LASER, gdzie będzie można poznać systemy optyki laserowej, zasady rapid prototyping, oprogramowania oraz urządzenia do opisywania laserowego.

 

Ogromnym uznaniem co roku cieszą się również Targi SPAWALNICTWO. Wśród uczestników ostatniej edycji można było zobaczyć produkty firm, takich jak: SPAW-TECH, CENTRO-SPAW, SPARTUS, SAP-WELD, Hyundai Welding Co., CLOOS Niemcy, KEMPER Niemcy, DYJAS Niemcy, SELCO z Włoch czy TECHNAX z Francji.

 

Przemysłowa Wiosna już od 10 do 12 kwietnia.

 

Wstęp bezpłatny po uprzedniej rejestracji.

 

Menedżer projektu

Piotr Pawelec

tel.: +48 41 365 12 20

e-mail: pawelec.piotr@targikielce.pl

branże: Narzędzia mechaniczne, Maszyny dla metalurgii, Maszyny i urządzenia, Organizacja targów i wydarzeń, IT/ICT, Pozostałe branże, Produkcja i przetwórstwo metali

Targi
Polska - Kielce
2018-04-10 - 2018-04-12
Dodał: Patrycja Operacz