Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPDC PL

Zaproszenie na spotkanie z koordynatorami China International Import Expo


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

W imieniu China International Import Expo Committee (Canton Fair Product Design & Trade Promotion Centre) zapraszamy na spotkanie z koordynatorami pawilonu dóbr konsumpcyjnych targów CIIE, które odbędzie się w dniu 26 marca (poniedziałek) w Warszawie.

 

Pod koniec marca 2018 ponownie gościć będą w Warszawie przedstawiciele China International Import Expo Committee (Canton Fair Product Design & Trade Promotion Centre). Organizowane spotkanie stanowi niepowtarzalną okazję do uzyskania bliższych informacji o pawilonie dóbr konsumpcyjnych, który zostanie zorganizowany w ramach China International Import Expo, które odbędzie się w dniach 5-10 listopada 2018 r. w Szanghaju. Zaproszenie adresowane jest do podmiotów z branży dóbr konsumpcyjnych, w tym: mody, biżuterii, kosmetyków, tekstyliów, mebli, produktów dla najmłodszych, zabawek, wyrobów ceramicznych, wyrobów skórzanych, walizek, dekoracji itp.

 

Uwagi dotyczące wydarzenia:

  • Program oraz miejsce spotkania do potwierdzenia (Warszawa).
  • Informacja o godzinie rozpoczęcia, lokalizacji oraz harmonogramu spotkania zostanie rozesłana do zarejestrowanych osób.
  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
  • Liczba miejsc ograniczona.
  • Rejestracja za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego (do 25 marca 2018 r.).

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu została wyznaczona na krajowego koordynatora targów China International Import Expo.

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Górnictwo i przemysł wydobywczy, Przetwórstwo spożywcze, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Farmacja i biotechnologia, Produkcja i przetwórstwo metali, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Produkcja mebli, Przemysł jubilerski, Pozostałe branże, Energia i surowce odnawialne, Ochrona środowiska, Budownictwo i architektura, Transport i logistyka, Turystyka, sport i rekreacja, Sektor kreatywny, Usługi finansowe, IT/ICT, Handel, Doradztwo/consulting/edukacja, Zdrowie i medycyna

Spotkanie
Polska - Warszawa
2018-03-26
Dodał: Patrycja Operacz
Wydarzenia towarzyszące