Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuhealth forum 2018 PL

The St. Petersburg International Health Forum


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

The St. Petersburg International Health Forum to platforma dedykowana środowisku medycznemu, która konsoliduje pod jedną marką cztery specjalistyczne wystawy promujące efektywne współdziałanie dostawców badań naukowych, sprzętu medycznego i usług medycznych z potencjalnymi inwestorami, nabywcami i pracownikami służby zdrowia:

 

The St. Petersburg International Health Forum to:

  • 15 wydarzeń programu biznesowego dla specjalistów z różnych dziedzin medycyny i zdrowia publicznego.
  • 150 uczestników z 12 krajów, 3700 gości targowych.
  • Największy specjalistyczny projekt w dziedzinie medycyny i opieki zdrowotnej w północno-zachodniej części Federacji Rosyjskiej, konsolidujący pod jedną marką 4 specjalistyczne wystawy o tematyce medycznej.
  • Zunifikowana profesjonalna platforma stworzona do interakcji między producentami towarów i usług dla firm z branży medycznej i profesjonalistów branży medycznej.
  • Globalna platforma wymiany doświadczeń i doskonalenia kompetencji pracowników służby zdrowia oraz omówienia najpilniejszych problemów w różnych dziedzinach medycyny.
branże: Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Przemysł farmaceutyczny, Biotechnologia, Farmacja i biotechnologia, Turystyka, sport i rekreacja

Targi
Rosja - Petersburg
2018-10-17 - 2018-10-19
Dodał: Patrycja Operacz